Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Rządowy program "Dobry start"
Ochrona Danych Osobowych
Pomoc Osobom Bezdomnym
Rodzinna Piecza Zastępcza
Program "Aktywny Samorząd"
Rodzina 500+
Świadczenia Rodzinne

„Zainspirowani do działania - wolnego czasu nie marnujemy - aktywnie w działania się angażujemy!”

Opublikowano: czwartek, 12, lipiec 2018

Stowarzyszenie Inspiracji i Rozwoju PERSPEKTYWA realizuje projekt pn. „Zainspirowani do działania - wolnego czasu nie marnujemy - aktywnie w działania się angażujemy!” dofinansowany z Fundacji PZU.

W ramach projektu w okresie od czerwca do listopada 2018r. na terenie placówki odbywać się będą warsztaty tematyczne dla dzieci i młodzieży.

Tematyka warsztatów zostanie dostosowana do potrzeb i możliwości uczestników. Będzie dotyczyła motywacji do podejmowania różnych aktywności, które warto podejmować w celu rozwijania się, mimo napotykanych w życiu trudności. Zostaną do tego wykorzystane różne innowacyjne metody pracy, m.in.: pedagogika cyrku, drama stosowana, grywalizacja, socjoterapia itp. Warsztaty będą miały za zadanie wspomagać wszechstronny rozwój uczestników oraz zachęcać do aktywnego udziału w społecznym, podejmowaniu bezpiecznych zachowań, organizacji czasu wolnego, itp.

Podsumowaniem działań będzie spotkanie finałowe - Festiwal Fascynacji "Zainspirowani do działania", które odbędzie się w terminie: listopad – grudzień 2018r. Wezmą w nich udział uczestnicy warsztatów. Podczas pokazu talentów uczestnicy zajęć zaprezentują swoje umiejętności i talenty za co otrzymają drobne upominki i dyplomy. Podczas spotkania finałowego zorganizowane zostaną różnego rodzaju warsztaty dot. m.in.: zdrowego żywienia, sztuki cyrkowej, eksperymentów fizyczno-chemicznych, beatboxu, pierwszej pomocy, rękodzieła artystycznego, itp.

 

Fascynacja i inspiracja swoje talenty rozwijamy w uzależnienia nie wpadamy

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
w Rzeszowie
ul. Jagiellońska 26
35-025 Rzeszów

epuap

empatia