Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Rządowy program "Dobry start"
Ochrona Danych Osobowych
Pomoc Osobom Bezdomnym
Rodzinna Piecza Zastępcza
Program "Aktywny Samorząd"
Rodzina 500+
Świadczenia Rodzinne

Poszukujemy chętnych do współpracy w ramach wolontariatu w rodzinach zastępczych

Opublikowano: poniedziałek, 08, październik 2018

Jeżeli chcesz podzielić się swoim wolnym czasem i wiedzą z dziećmi z rodzin zastępczych, to podejmij współpracę z nami i zostań wolontariuszem w Zespole do Spraw Rodzinnej Pieczy Zastępczej oraz Instytucjonalnej Pomocy Dziecku MOPS w Rzeszowie.

Staramy się pomagać dzieciom w rozwiązywaniu ich trudności związanych z nauką oraz pomóc w przezwyciężeniu negatywnych doświadczeń.

Stawiamy także na rozwój wolontariuszy, którzy angażując się mogą nabyć szereg kompetencji społecznych i umiejętności, nawiązać nowe, ciekawe znajomości i relacje.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy

Społecznej w Rzeszowie, ul. Skubisza 4, w dniu

18 października 2018 r. o godzinie 13:00.

W przypadku ewentualnych trudności z przybyciem na spotkanie proszę o kontakt z Zespołem do Spraw Rodzinnej Pieczy Zastępczej oraz Instytucjonalnej Pomocy Dziecku ul. Skubisza 4, pokój nr 19, numer telefonu (17) 86-30-253 lub na adres e mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zachęcamy do przekazania informacji swoim znajomym!

Zapraszamy do współpracy!

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
w Rzeszowie
ul. Jagiellońska 26
35-025 Rzeszów

epuap

empatia